Kategorie

Unihokej Dostępne 4 produktów.

Unihokej jest grą zespołową wzorowaną na tradycyjnym hokeju. Dynamika i widowiskowość dyscypliny sprawia, że stale zyskuje ona na popularności. W niniejszej sekcji oferujemy sprzęt unihokejowy umożliwiający przygotowanie pola gry do tej dyscypliny. Propozycja sklepu internetowego obejmuje również pełne wyposażenie sportowe: bramki do unihokeja (dostępne w czterech rozmiarach), kije do unihokeja oraz uzupełniające akcesoria - piłki i krążki do unihokeja oraz akcesoria bramkarskie.

Podkategorie

 • Bramki do unihokeja

  Bramki do unihokeja dostępne są w 4 wymiarach: 115x160 cm, 105x140 cm, 60x90 cm oraz 45x60 cm. Wykonane z rury stalowej, malowane proszkowo na kolor czerwony i biały, charakteryzują się wysoką trwałością oraz estetyką wykonania. Niska waga bramek - oraz w przypadku mniejszych modeli - możliwość szybkiego złożenia, sprzyjają ich szerokiemu zastosowaniu, nie tylko do rozgrywek unihokejowych.

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów
 • Wysokiej jakości meczowa bramka do unihokeja o wymiarach 115x160 cm.  Malowana proszkowo na kolor czerwony. Wykonana z rury stalowej o średnicy 32 mm W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mmWymiary:Wymiar bramki: 160 x 115 cm Średnica tylnego słupka: 22 mm Średnica łącznika: 18 mm Średnica przedniej poprzeczki: 32 mm...

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 45x60 cm. Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm.Cena za jeden egzemplarz.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 60x90 cm.  Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm. Cena za jeden egzemplarz.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

 • Wysokiej jakości młodzieżowa bramka do unihokeja o wymiarach 105x140 cm.Malowana proszkowo na kolor czerwony i biały. Wykonana z rury stalowej. Wyposażona w system łatwego składania / rozkładania, co ułatwia transport bramki. W komplecie siatka w kolorze białym, z oczkiem o wymiarze 45x45 mm.Cena za jeden egzemplarz.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów