Kategorie

Ławki, wieszaki, ławko-wieszaki Dostępne 6 produktów.

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
 • Konstrukcja ławki do szatni wykonana jest z profili stalowych, malowanych lakierem proszkowym.Siedzisko ławki wykonane z listew drewnianych malowanych lakierem bezbarwnym.Długość ławek dopasowana jest do istniejących wymiarów szatni. Wysokość: 40 cm Szerokość: 40 cmŁawka posiada półkę na obuwie.Cena za m.b.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

 • Wieszakwykonany jest z profili stalowych, malowany lakierem proszkowym. Wieszak mocowany jest bezpośrednio do ściany, posiada uchwyty wieszakowe.Certyfikat bezpieczeństwa "B". Cena za m.b.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

 • Konstrukcja ławko-wieszaka jednostronnego.Wykonana z profili stalowych, malowanych lakierem proszkowym Siedzisko wykonane z drewnianych listew malowanych lakierem bezbarwnym Wysokość ławki - 40 cm Szerokość siedzenia - 40 cm Ławko-wieszak posiada półkę na obuwie wykonaną z profili stalowych Wieszaki wyposażone są w haki w rozstawie 15 cm Cena za metr...

  Na zamówienie

 • Ławko-wieszak dwustronnny.Wykonany z profili stalowych, malowanych lakierem proszkowym Siedzisko wykonane z drewnianych listew malowanych lakierem bezbarwnym Wysokość ławki - 40 cm Szerokość siedzenia - 40 cm Ławko-wieszak posiada półkę na obuwie wykonaną z profili stalowych Wieszaki wyposażone są w haki w rozstawie 15 cm Cena za metr bieżący...

  Na zamówienie

 • Wieszak mocowany jest bezpośrednio do ściany na listwie drewnianej, posiada uchwyty wieszakowe. Certyfikat bezpieczeństwa "B".Cena za m.b.

  Na zamówienie

 • Drewniany podest do ławko-wieszaków,Wykonany z listew. Szerokość: 34 cm.Cena za sztukę.

  Wysyłka w ciągu 2-5 dni

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów