Rola własnego zaplecza produkcyjnego nie kończy się na możliwości wytwarzania dedykowanego wyposażenia sportowego. To przede wszystkim pełna kontrola całości procesu – od wczesnego projektu, aż po wdrożenie oraz instalację na danym obiekcie sportowym. 

Kontrola procesuzaklady-produkcyjne-sport-plus

Baza produkcyjna firmy SPORT PLUS stanowi pomost pomiędzy działem projektowym, a końcowymi rozwiązaniami, jakie trafiają w ręce Klienta. Każdy projekt – niezależnie od jego rangi oraz charakteru – przechodzi drogę od ekranu monitora, po stół montażowy, a każdy etap tego procesu sprawowany jest przez kadrę posiadającą odpowiednie kompetencje – koncepcyjne, projektowe, wykonawcze, produkcyjne.

Kontrola procesu to również elastyczność – niezbędna do reagowania na szybko zmieniający się rynek i pozwalająca dostarczać produkty o nietypowej, bądź indywidualnej konfiguracji. Własna oferta, stanowiąca podstawę asortymentu handlowego jest wstępem do znacznie szerszej bazy produktowej, którą możemy zaoferować.

Własny park maszynowy pozwala nam realizować projekty związane z wyposażeniem sportowym, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na wyzwania wykraczające poza naszą dziedzinę. Stąd w naszym portfolio znalazły się również m.in. rozwiązania dla budownictwa oraz branży związanej z infrastrukturą magazynową.

zaklady-produkcyjne-sport-plus
Kadra i technologia

Finalny produkt – trybuna sportowa, bramka piłkarska czy materac ochronny – charakteryzuje się odpowiednią jakością, poświadczoną stosownymi certyfikatami. Niezmiennie wysoka jakość pozwoliła nam znaleźć się w krajowej czołówce producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego. Jest to efekt doboru doświadczonej kadry, wykorzystania odpowiedniej technologii oraz użycia sprawdzonych materiałów i tworzyw.

Tworzące zaplecze produkcyjne – Zakład elementów tapicerowanych oraz produkcja wyposażenia i konstrukcji sportowych – wytwarzają sprzęt dedykowany poszczególnym dyscyplinom sportowym, uzupełniając się jednocześnie przy większych projektach związanych z infrastrukturą sportową np. podczas produkcji trybun lub kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Dzięki temu skupiamy całość procesu produkcyjnego w jednym miejscu,  kontrolując przepływ informacji, zachowując wysoką jakość wyposażenia i dostarczając Klientowi produkt wytworzony w całości w obrębie jednej firmy.