Współpraca z projektantami to nie tylko element firmowej Polityki Jakości, ale kluczowy obszar działalności, niezbędny do prawidłowej realizacji projektów. Przy profesjonalnym montażu urządzeń sportowych wsparcie projektowe często okazuje się niezbędne.

współpraca-z-projektantamiDzięki własnemu zapleczu projektowemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym wymogom, jakie spełniać mają obiekty sportowe: hale sportowe i audytoryjne, sale gimnastyczne, szkolne, boiska, stadiony sportowe, siłownie zewnętrzne i wewnętrzne oraz sale fitness. Bezpieczny, funkcjonalny i estetyczny obiekt   użyteczności publicznej, szczególnie sportowy, wymaga szczególnego nadzoru i uwagi.

Nasza praca rozpoczyna się jeszcze przed stworzeniem projektu. Wieloletnie  doświadczenie oraz certyfikowane produkty (z niemal każdej dyscypliny sportowej)  pozwalają nam służyć doradztwem już na etapie konsultacji – w temacie doboru  odpowiedniego sprzętu i dopasowania go do danego obiektu sportowego. Nie tylko  odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, sugerując optymalne rozwiązania, ale i dostarczamy wszystkich niezbędnych materiałów informacyjnych, kosztorysowych oraz  dokumentacyjnych.

współpraca-z-projektantamiWspółpraca projektowa pozwala nam dostarczyć podglądowe wizualizacje danego obiektu przed rozpoczęciem właściwych prac. Inwestor jednocześnie ma możliwość szerokiej personalizacji produktów i dostosowania ich do własnych potrzeb oraz upodobań, niezależnie od rodzaju wyposażanego obiektu sportowego. Dokładamy wszelkich starań, by wypełnić kryteria bezpieczeństwa, estetyki i zgodności z obowiązującymi przepisami.

Dzięki pracy w uniwersalnym środowisku Autodesk (AutoCAD, Inventor) możemy nawiązać bezpośrednią współpracę z architektami lub projektantami odpowiedzialnymi za stałą infrastrukturę (inżynierowie budowy, wykonawcy itd). Wsparcie projektowe pozwala nam również na precyzyjne przeprowadzenie instalacji własnego sprzętu. Nasi montażyści dysponują kompletem instrukcji niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia niezbędnych prac, dysponując jednocześnie możliwością konsultacji z działem projektowym w każdej chwili.

tunel-teleskopowy-render.jpgtunel-teleskopowy-render.jpgsiedzisko-rysunekboisko-render