SPORT PLUS Szymon Niepsuj

ul. Słowackiego 75A, 32-400 Myślenice

Kontakt: +48 603 630 352
Dział handlowy: +48 12 274 06 33

sportplus@sportplus.pl

NIP: 6811453342
REGON: 351402360

sportplus-siedziba-myslenice

O FIRMIE

Jesteśmy producentem oraz dostawcą wyposażenia sportowego do niemal wszystkich dyscyplin sportowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku, i od tego czasu stale poszerzamy ofertę i asortyment, coraz mocniej zaznaczając swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym.
Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu sportowego oferujemy kompleksowe i profesjonalne wyposażenie obiektów sportowych (boisk piłkarskich, hal sportowych, siłowni, klubów fitness), ze szczególnym uwzględnieniem boisk piłkarskich, siatkarskich i lekkoatletycznych. Dzięki wieloletniej obecności na rynku posiadamy doświadczenie w profesjonalnym doborze sprzętu i jego montażu. Naszą ofertę kierujemy do klienta indywidualnego oraz instytucji. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną.
Oprócz wysokiej jakości towarów, zapewniamy również dostęp do fachowej wiedzy naszych pracowników, a także - w przypadku realizacji zamówienia wymagającego takich działań - montaż zakupionych urządzeń sportowych. Zaufały nam tysiące klientów, w tym instytucji publicznych, o czym mogą przekonać się Państwo przeglądając galerie realizacji oraz wystawione referencje.

SPORT PLUS obecnie to zakłady produkcyjne, zaplecze montażowe i baza logistyczna zapewniająca nam ogólnopolski zasięg. To również salon sportowy (woj. małopolskie, Myślenice, ul. Słowackiego 75A) oraz jeden z najstarszych w Polsce sklepów internetowych (www.sportplus.pl), w którym on-line dostępna jest znaczna część naszej oferty.
Mamy nadzieję, że niezależnie od miejsca oraz formy kontaktu będziemy mogli współpracować również z Państwem.

pozdrawiamy,
zespół SPORTPLUS